Aktualności

Przeprowadzka wewnątrz firmy

14 January 2014 17:11

Grudzień jak zwykle był miesiącem pełnym ciężkiej pracy.

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. zorganizowała przeprowadzkę firmy. Usługa ta obejmowała zmianę rozmieszczenia stanowisk pracy w obrębie jednej firmy.

Dodatkowo do naszych obowiązków należało: przeniesienie stanowisk oraz dokumentacji, odłączenie i podłączenie komputerów oraz transport serwerowni.

Przeprowadzka firmowego archiwum

29 October 2013 13:11

Za  nami kolejny pracowity tydzień! Tym razem największym wyzwaniem było dla nas zorganizowanie przeprowadzki firmowego archiwum dla jednego z naszych klientów korporacyjnych. Do przewiezienia mięliśmy kilka tysięcy segregatorów oraz stanowiące wyposażenie archiwum regały i szafy.

Jak zwykle w wypadku przeprowadzek archiwum, kluczowymi były dla nas rzetelność i skrupulatność. Dokumentacja musiała zostać odpowiednio spakowana i starannie zabezpieczona na czas transportu. Staranne oznaczenie kartonów z dokumentami pozwoliło nam odtworzyć porządek archiwum w jego nowej lokalizacji.

Przeprowadzki firmowe – w tym przeprowadzki archiwów – to nasza specjalność. Jesteśmy przygotowani na przewóz różnych nietypowych ładunków, w tym również tajnych dokumentów, które transportujemy w specjalnych, zaplombowanych pojemnikach.

IMG_1500

Ładunek na specjalnych prawach

8 October 2013 11:48

Choć wyzwaniem jest dla nas zazwyczaj zorganizowanie dużych relokacji mienia klientów korporacyjnych, tym razem było inaczej. Jednym z najciekawszych zleceń, jakie zrealizowaliśmy w ostatnich tygodniach była organizacja prywatnej przeprowadzki na terenie Łodzi. Przedmiotem naszej specjalnej troski był nietypowy ładunek – antyczne meble, które wymagały szczególnie starannego zabezpieczenia. Ładunek o objętości 36 metrów sześciennych został przez nas spakowany i przewieziony na odległość około 30 kilometrów. Cała operacja trwała około 8 godzin, a w jej przeprowadzenie zaangażowane były trzy osoby.

 

Wewnętrzna przeprowadzka dla klienta korporacyjnego

23 September 2013 13:18

Wydawać by się mogło, że wewnętrzna przeprowadzka – czyli taka, która odbywa się w obrębie jednego budynku, to nic trudnego. Nic bardziej mylnego! Jako eksperci od przeprowadzek wiemy, że nawet przesunięcie stanowisk pracy w obrębie jednego biurowca to organizacyjne wyzwanie.

Nie inaczej było podczas realizacji zlecenia dla jednego z naszych klientów firmowych, który w związku z reorganizacją pracy w firmie prosił nas o pomoc w przeprowadzce ponad 60 metrów sześciennych mienia. Zabezpieczenie i spakowanie sprzętu biurowego, przenoszenie ładunków i ich ponowne rozładowanie trwały dwa dni. Dzięki rzetelności naszej ekipy, zyskaliśmy kolejnego zadowolonego Klienta.

Pracowita końcówka wakacji

28 August 2013 14:50

Koniec sezonu wakacyjnego to dla nas zawsze czas wzmożonej pracy. Wakacje to idealny moment na zorganizowanie przeprowadzki – sprzyja temu zarówno sezon urlopowy, jak i odpowiednia pogoda. Wielu naszych klientów pragnie wykorzystać ostatnie ciepłe dni lata i właśnie w tym okresie zleca nam zorganizowanie przenosin swojej firmy lub mieszkania.

Ostatnie tygodnie sierpnia obfitowały zatem w ekspresowe zlecenie. Najtrudniejszym z nich była przeprowadzka do nowej lokalizacji niewielkiego butiku odzieżowego. Do naszych zadań należało spakowanie i przetransportowanie wyposażenia sklepu – w tym mebli, wieszaków i manekinów. Dwuosobowa ekipa DTS Przeprowadzki uporała się z tym zadaniem w ciągu jednego dnia. Nasze zaangażowanie zaowocowało pozytywną opinią Zleceniodawcy.

Z Niemiec do Łodzi dzięki DTS Przeprowadzki

13 August 2013 08:47

W ostatnich dniach łódzki oddział naszej firmy stanął przed sporym wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym. Na zlecenie jednego z naszych Klientów przygotowaliśmy przeprowadzkę z terenu południowych Niemiec do domu mieszkalnego pod Łodzią. Naszym największym wyzwaniem było uporanie się z transportem w ciągu zaledwie jednego weekendu. Nie było to proste – naszej pieczy powierzono kompletne wyposażenie domu, w skład którego wchodziły meble, sprzęt AGD oraz przedmioty użytku osobistego, w tym wymagające szczególnej ostrożności podczas transportu i pakowania. Dzięki zaangażowaniu naszej ekipy przeprowadzka została zakończona w terminie a właściciele domu dołączyli do grona naszych zadowolonych zleceniodawców.

Przeprowadzka firmy Benefit Systems

16 May 2013 14:28

W ostatnich dniach realizowaliśmy usługę przeprowadzki siedziby firmy Benefit Systems z Łodzi, do głównego oddziału, który mieści się w Warszawie.

Usługą objęty był transport mebli biurowych. Nasza firma zabezpieczyła mienie, a następnie przewiozła je do biura w Warszawie.

 

Jeśli i Ty chcesz zorganizować przeprowadzkę skontaktuj się z naszą firmą!

DTS Przyjemne Przeprowadzki to zawsze profesjonalne i udane przeprowadzki.

Referencje od firmy Hawkeye Poland

9 May 2013 11:43

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy referencje od firmy Hawkeye Poland Sp. z o.o., której przeprowadzkę realizowaliśmy w kwietniu tego roku.

Usługą relokacji objęte było 60 stanowisk pracy oraz wiele innych urządzeń i przedmiotów znajdujących się w biurze.

 

Dołącz do zadowolonych klientów DTS Przyjemne Przeprowadzki!

Kolejna relokacja firmy Hawkeye Poland

18 April 2013 10:19

Po raz kolejny firma Hawkeye Poland zaufała i powierzyła nam swoją przeprowadzkę!

Do przeprowadzenia jest ok. 60 stanowiska pracy i 140 cbm mienia biurowego.

 

Zaufaj profesjonalistom – wybierz DTS Przyjemne Przeprowadzki!

Pragniemy się podzielić informacją o referencjach które właśnie otrzymaliśmy od firmy Infosys.

15 March 2013 17:32

Relokacja w Łodzi odbywała się w listopadzie obejmowała 1250 stanowisk pracy z podłączaniem sprzętu IT i rearanżacją. Wielkość mienia oszacowano na 3600 metrów sześciennych- co odpowiada około 120 autom ciężarowym o wielkości 38CBM lub około 900 tonom mienia. zaangażowanych było około 60 osób w trakcie trwania zlecenia.

Wykorzystaliśmy ponad 4000 kartonów różnego typu, 500 taśm, ponad 1000 metrów bieżących folii pęcherzykowej oraz wiele innych materiałów  bez których nie byłoby możliwe wykonanie tego typu usługi.

Dziękujemy firmie Infosys za skorzystanie z usług naszej firmy.

Dziękujemy również naszym pracownikom zaangażowanym w projekt dzięki którym możliwe jest wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie dla naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy

 

 

« strona 1 »

+48 600 336 108
+48 42 279 74 59