O nas

Przeprowadzka kojarzy Ci się z bałaganem i mnóstwem zniszczeń? U nas przeprowadzki to przyjemność. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług naszej firmy.

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki powstała 13 lat temu. Jej założeniem jest profesjonalne i kompleksowe wykonywanie usług przeprowadzkowych na terenie całego kraju oraz za granicą. W ciągu roku jesteśmy w stanie zrealizować ponad 2 000 zleceń.

Obecnie jesteśmy jedną z czołowych firm w tej branży w Polsce. Od 2004 roku posiadamy licencję, która upoważnia nas do świadczenia usług także poza granicami Polski.

W 2006 roku zaczęliśmy wdrażanie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 i do dziś jesteśmy jedyną w swojej dziedzinie firmą na terenie Polski, posiadającą taki certyfikat.

Oferowane przez nas usługi obejmują zarówno zlecenia standardowe, jak i te nietypowe. Nasi wykwalifikowani Pracownicy dysponują specjalistycznym sprzętem: pasami nośnymi, windami zewnętrznymi, platformami podnoszącymi ciężary do 600 kg, skrzyniami do przewozu delikatnych ładunków oraz plombowanymi kontenerami.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji na obszarze całego województwa łódzkiego. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców takich miast jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Zgierz, Tomaszów Mazowiecki, Kutno, Pabianice, Skierniewice, Bełchatów i inne.


+48 600 336 108
+48 42 279 74 59